Тэлефон цэнтралізаванай рэгістратуры
(даведкі; запіс да ўрача нефролага, ўролага, кардыёлага):
Тэлефон кабінета платных паслуг:
Тэлефон кансультатыўнага кардыялагічнага кабінета:
Даведачная лінія камітэта па ахове здароўя Мінгарвыканкама

Графік прыёму грамадзян па ажыццяўленню адміністрацыйных працэдур

Структурнае падраздзяленне, у якое грамадзянін павінен звярнуцца

Дні і час прыёму грамадзян па ажыццяўленню адміністрацыйных працэдур

Службовая асоба, якая ажыццяўляе прыём грамадзян па адміністрацыйных працэдурах

Бухгалтэрыя

 

 

Блок В, 2 паверх

Панядзелак-чацвер

9.00-16.00

Пятніца

9.00-15.00

Галоўны бухгалтарр

Хабібуліна Тамара Барысаўна,

т. 2908110

(адказны за ажыццяўленне адміністрацыйных працэдур)

Панядзелак-чацвер

9.00-16.00

Пятніца

9.00-15.00

Бухгалтар Кандратовіч Алена Паўлаўна

т. 3695842

Кабінет па кадрах

 

 

Блок В, 2 паверх

Панядзелак-чацвер

9.00-16.00

Пятніца

9.00-15.00

Старшы інспектар па кадрах

Кульбіцкая Ларыса Валянцінаўна

т. 3695592

(адказны за ажыццяўленне адміністрацыйных працэдур)

Панядзелак-Пятніца

9.00-16.00

Інспектар па кадрах

Арцюхава Аксана Віктараўна

т. 3695592

Камісія па ўліку супрацоўнікаў, якія маюць патрэбу ў паляпшэнні жыллёвых умоў

 

Блок А, 3 паверх

Панядзелак-чацвер

9.00-16.00

Пятніца

9.00-15.00

 

Старэйшая медсястра ўралагічнага аддзялення

Петрычыц Алена Віктараўна,

т. 2908117

(адказны за ажыццяўленне адміністрацыйных працэдур)

Камісія па аздараўленню і санаторна-курортным лячэнню

 

Блок А, 1 паверх

Панядзелак, серада, Пятніца

8.00-15.00

Аўторак, чацвер

13.00-20.00

Старшая медсестра городского детского эндокринологического амбулаторного отделения Старэйшая медсястра гарадскога дзіцячага эндакрыналагічнага амбулаторнага аддзялення

Гардзіенак Таццяна Аляксандраўна,

т. 2545771

(адказны за ажыццяўленне адміністрацыйных працэдур)

Педыятрычнае аддзяленне № 1 (для нефралагічных хворых)

 

 

Блок Д, 2 паверх

Панядзелак-Пятніца

9.00-16.00

чацвер

9.00-17.00

Загадчыца аддзялення

Тур Наталля Іосіфаўна

т. 2908168

(адказны за ажыццяўленне адміністрацыйных працэдур)

Панядзелак-Пятніца

9.00-16.00

 

Урачы-нефролагі

Борычэва Анжаліка Аляксандраўна

Крохіна Святлана Аляксандраўна

Шынкарэнка Юлія Леанідаўна

Бабарыкіна Вольга Пятроўна

т. 3695532

Педыятрычнае аддзяленне № 2 (для кардыялагічных хворых)

 

 

Блок А, 2 паверх

Панядзелак-Пятніца

9.00-16.00

чацвер

9.00-18.00

Загадчыца аддзялення

Строгая Ірына Валянцінаўна

т. 2908112

(адказны за ажыццяўленне адміністрацыйных працэдур)

Панядзелак-Пятніца

9.00-16.00

 

Урачы-кардыёлагі

Бастынец Аляксандра Аляксандраўна

Сячко Алена Уладзіміраўна

т. 2908160

Педыятрычнае аддзяленне № 3 (для эндакрыналагічных хворых)

 

 

Блок А, 2 паверх

Панядзелак-Пятніца

9.00-16.00

Аўторак

9.00-17.00

Загадчыца аддзялення

Кізевіч Наталля Міхайлаўна,

т. 2908161

(адказны за ажыццяўленне адміністрацыйных працэдур)

Панядзелак-Пятніца

9.00-16.00

 

Урачы-эндакрынолагі

Авіла Аляксандра Генадзьеўна

Ярашчук Іна Ігараўна

т. 3652902

Уралагічнае аддзяленне

 

 

Блок А, 3-й паверх

Панядзелак 9.00-16.00

Аўторак-Пятніца

14.00-17.00

Загадчык аддзялення

Дуброў Віталій Ігаравіч

т. 2908117

(адказны за ажыццяўленне адміністрацыйных працэдур)

 

Панядзелак 9.00-16.00

Аўторак-Пятніца

14.00-16.00

Урачы-уролагі

Галай Аляксандр Уладзіміравіч

Віннікаў Міхаіл Міхайлавіч

Меншыкаў Сяргей Аляксандравіч

Маскаль Аляксандр Аляксандравіч

т.2908186

Несцер Аляксандр Якаўлевіч

Кабяк Аляксей Георгіевіч

Шкутаў Аляксей Алегавіч

Шыдлоўскі Яўген Аляксандравіч

т. 2908162

>

Аддзяленне анестэзіялогіі і рэанімацыі

 

Блок Д, 3-й паверх

Панядзелак-Пятніца

9.00-16.00

Загадчык аддзялення

Першай Аляксандр Сямёнавіч,

 т. 3695162

(адказны за ажыццяўленне адміністрацыйных працэдур)

Аддзяленне дыялізу і экстракарпаральнай дэтаксікаціі

 

Блок Д, 3-й паверх

Панядзелак-Пятніца

9.00-16.00

Загадчыца аддзялення

Дударэвіч Аліна Мікалаеўна

т. 2908166

(адказны за ажыццяўленне адміністрацыйных працэдур)

Рэгістратура

 

Кансультатыўна-дыягнастычнае аддзяленне

 

Блок А, 1-й паверх

8.00-20.00

 

т. 2545771, 2096836, моб.МТС 8-029 2723486

 

Загадчык аддзялення

Ішчук Юрый Юр'евіч

т. 3695428

(кабінет № 5)

(адказны за ажыццяўленне адміністрацыйных працэдур)

Панядзелак, Аўторак, Пятніца

8.00-15.00

серада, чацвер

13.00-20.00

Рэгістратура

 

Гарадское дзіцячае эндакрыналагічнае амбулаторнае аддзяленне

 

Блок А, 1-й паверх

8.00-20.00

 

т. 2545771, 2096836, моб.МТС 8-029 2723486

 

Загадчыца аддзялення

Кіслая Алена Іванаўна

т. 2545793

(кабінет № 4)

(адказны за ажыццяўленне адміністрацыйных працэдур)

Панядзелак, серада, Пятніца

8.00-15.00

Аўторак, чацвер

13.00-20.00

Цотныя

8.00-14.00

Няцотныя

14.00-20.00

Урач-эндакрынолаг

Смірнова Марына Іванаўна

(кабінет № 3)

Цотныя

14.00-20.00

Няцотныя

8.00-14.00

Урач-эндакрынолаг

Скрыба Алена Нікіфараўна

(кабінет № 3)

Цотныя

14.00-20.00

Няцотныя

8.00-14.00

Урач-педыятр

Волкава Наталля Васільеўна

(кабінет № 11)

Цотныя

8.00-14.00

Няцотныя

14.00-20.00

Урач-эндакрынолаг

Паўлычэва Кацярына Святаславаўна

(кабінет № 11)

Рэгістратура

 

Кансультатыўны кардыялагічны кабінет

 

Блок Г, 2-й паверх

8.00-20.00

 

т. 2545771, 2096836, моб.МТС 8-029 2723486

 

Зяневіч Галіна Іванаўна

т. МТС 8-029-5389064

Панядзелак

9.00-15.30

Аўторак, серада

8.00-13.30

чацвер

10.00-15.30

Пятніца

8.00-14.00